Apartamento Completo A 100 Metros Da Praia!
| Wi-Fi | Prywatna plaża Plaża | Zakaz palenia Pomieszczenia dla niepalących |
| Hotel przyjazny dzieciom Łóżeczka dla dzieci | Zwierzęta domowe Przyjazny zwierzętom |
Kościół św. Franciszka znajduje się 25 min piechotą od 1-pokojowego Apartamento Completo A 100 Metros Da Praia! Salwador, natomiast Valentine Garden znajduje się mniej niż 1 km.
Dzięki lokalizacji przy plaży Goście mogą z łatwością odwiedzić w nie więcej niż 650 metrach Travessa Jardim de Ala. Park Miejski Joventino Silva jest w około 3 km.
Apartament oferuje balkon, miejsce do siedzenia i miejsce do pobytu dziennego i wychodzi na ogród. Apartamento Completo A 100 Metros Da Praia! o powierzchni 60 m² oferuje 2 łazienki. Ponadto do dyspozycji Gości oddzielna toaleta i prysznic.
W tym apartamencie znajduje się pełnowymiarowa kuchnia z lodówką i przyborami kuchennymi.
- Lokalne atrakcje
- Teatro Jorge Amado1993 km
- Sest/senat3087 km
- Salvador Shopping Mall2 km
- Kościół św. Franciszka1375 km
- Plaza Amaralina4330 km
- Solar do Unhao700 m
- Faculdade Baiana de Direito3642 km
- Church of Our Lady of Light1959 km
- Iguatemi Shopping Mall2,1 km
- Lotniska
- Lotnisko Luis Eduardo Magalhaes20 km
Do dyspozycji gości w hotelu
O hotelu
- Pomieszczenia dla niepalących
- Wi-Fi
- Parking
- Przyjazny zwierzętom
Opcje wyżywienia
- Przybory kuchenne
Usługi rekreacyjne
- Plaża
Do dyspozycji gości w pokoju
- Kącik dzienny
- Pralka
- Telewizor LCD
- Łóżeczka dla dzieci
Ważna informacja
Często Zadawane Pytania
- ❓
Czy Apartamento Completo A 100 Metros Da Praia! obejmuje kuchnię?
Tak, Apartamento Completo A 100 Metros Da Praia! wyposażony jest w pełnowymiarową kuchnię i oferuje lodówkę i przybory kuchenne. - ❓
Ilu gości pomieści Apartamento Completo A 100 Metros Da Praia!?
W Apartamento Completo A 100 Metros Da Praia! może zostać zakwaterowanych maksymalnie 6 odwiedzających. - ❓
Czy w Apartamento Completo A 100 Metros Da Praia! jest pralnia?
Apartamento Completo A 100 Metros Da Praia! oferuje pralkę.